untitled3

Штукатурка декоративна акрилова “Мозаїка”

Ферозіт 33 – штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленої крихти та модифікуючих добавок для отримання декоративного покриття при виконанні оздоблювальних робіт всередині приміщень та назовні. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (коридори, сходові клітки, офіси і т.п.).

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без залишків бруду, цвілі, фарб, однорідною за кольором. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. При виконанні штукатурки по цементних або цементно-вапняних основах їх вік повинен бути більшим 28 діб. З метою уникнення плям перед нанесенням декоративної штукатурки загрунтувати основу грунтувальною фарбою Ферозіт 11. Нанесення штукатурки виконувати після висихання грунтувальної фарби.

Приготування
Ферозіт 33 випускається у вигляді суміші, готової до використання. Перед початком роботи вимішати вміст відра за допомогою дриля з насадкою при малих обертах до отримання однорідної консистенції.

Витрати:
3,4-4 кг на 1 м2 при розмірі зерна 0,8-1,2 мм;
4,5-5 кг на 1 м2 при розмірі зерна 1,0-1,6 мм.

Виконання робіт
Штукатурку нанести на основу шпателем з нержавіючої сталі і вирівняти пластиковою теркою. Товщина нанесеного шару повинна складати  не менше 1,5 товщини зерен наповнювача. Для одержання однорідного покриття роботи необхідно проводити на всій оздоблюваній поверхні за один прийом. На поверхнях, не розмежованих виступами, карнизами, кутами будівель та ін. використовувати штукатурку з одної партії. Стики виконувати з використанням малярної стрічки. Надмірне затирання може призвести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Контроль якості виконаного покриття на відсутність дефектів – западин, виступів, залисин – виконувати за допомогою профільного освітлення відразу після нанесення. При виявленні дефектів усунути їх негайно, до підсихання покриття. Поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу і вітру до висихання штукатурки. При температурі навколишнього середовища +20°С та вологості 60% час висихання штукатурки становить 48 год. Висока вологість і низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Безпосередньо після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі формування плівки зникає. При тривалій дії вологи можливе легке помутніння плівки, яке після висихання зникає. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С і відносній вологості до 80%  .

Размещено в Фабри, штукатурки акрилові.